Ditt hår förtjänar lite extra tid och omvårdnad och det erbjuder vi dig på Nääs SkönhetsFabrik
Håret och frisyren är kanske det först mest framträdande i vårt utseende. Därför har vi tagit fram en ny och unik hårvårdsmetodik som ger dig mer än bara ett vanligt besök hos frisören. Vi bygger metodiken på två grundpelare, väl värda att minnas:
KéraSpa Institutet för diagnostik & Colourbaren för konsultation
Det tar nog lite längre tid än vad du är van vid, men när du ser resultatet så är det värt det!
För mer information gå in på www.skonhetsfabrik.se eller ring oss på 031-7851850.
Vi ser fram emot ditt besök!
EXTRA FAKTA
Nääs Skönhetsfabrik
Spinnerivägen 1
448 51 Tollered
031-7851851
www.skonhetsfabrik.se
Artikel inte betygsatt ann - Klicka på det antal stjärnor du tycker att artikeln borde ha
Tipsa en vän Kommentar / Betyg
HårbottenHej… efter att ha fått mina underbara ungar för några år sedan, och sedan då har det hänt något med mitt hår. Det har börjat bli yvigt och jag har också fått mjäll. Har du några goda hårvårdsråd till en stressad mamma?
Läs mer Bäst schampo för löshårHej!jag har nyss satt i mitt löshår, och min fråga till dig är vilket shampoo som är bäst... dom shampoon som jag har hemma just nu är: gliss color protect,och sunsilk advanced damage reconstruction...kan jag använda mitt shampoo som jag har hemma elle måste jag gå och köpa ett nytt shampoo? jag måste ha ett shampoo som är bra för färgat hår.... skulle bli jätte glad om jag fick svar på detta :)
Läs mer Tjockt hår och volymjag har väldigt tjockt hår mitt hår har väldigt mycket volym
Läs mer Tunna håretHej! jag undrar om jag har tjockt hår och kort hur kan jag göra det tunnare och längre vill gärna ha det !
Läs mer